מנעולן בחולון

שירותי פריצה של מנעולים מכל הסוגים, הינם שירותים נפוצים אשר כולנו נזדקק להם. אתם לבטח מכירים את הסיטואציה, אשר בה הגעתם לבית או לעסק והמפתח פשוט נעלם. חיטוט מהיר בחפציכם, בתיק או ברכב, לרוב פותר את הבעיה ואתם מוצאים את המפתחות. אבל במקרים אחרים, הגרוע מכל עשוי לקרות, המפתח נעלם ואפילו כל הצרור, יחד עם מפתחות הרכב, אם ביציאה מהעבודה או בדרך החוצה מביתכם. רוב האנשים מחזיקים בצרור נוסף אבל על כל מקרה, יש להחליף את כל המנעולים, אם בבית או בעסק, כך שאם הם נגנבו או אבדו, כדאי כי לא תהיה לכם הפתעה לא נעימה של פריצה "נקייה" ללא סימנים, היות ולגנב היה כבר את צרור המפתחות שלכם. אם אתם גרים בחולון או שהעסק שלכם ממוקם בחולון, תמיד כדאי כי תהיה לכם כתובת וטלפון של מנעולן בחולון. מנעולן באזורכם יגיע מהר יותר ויכיר היטב את הכתובות השונות באזור.

דלתות שמועדות לפריצה  של מנעולן

דלתות רבות, יש בהם ידית שאינה מיועדת לפתיחה מחוץ לבית, כך שרק באמצעות מפתח ניתן לפתוח אותה, אך בהרבה מקרים, דלת זו נטרקת ואתם עשויים להישאר בחוץ, כי אין מי שיפתח לכם אותה היות והייתם לבד בבית בשעות האלה. יש לציין כי אם מקרה כזה קורה בשעות היום, המחיר של פריצת הדלת  והחלפת צילינדר ומפתח, יהיה שונה, מאשר מחיר שיגבה מנעולן בחולון, בשעות הלילה המאוחרות. ישנן היום דלתות מתוחכמות אשר נפתחות באמצעו טביעת אצבע. מנעולנים מקצועיים ידעו למצוא את כל השיטות לפתיחת הדלתות או פריצתן, מבלי שייגרם להן נזק. גם פריצה לרכב שהמפתחות נשארו בתוכו, תוכל להתבצע באמצעות מנעולן מומחה. ללא ספק, בעל מקצוע כגון מנעולן, הינו נדרש בגלל תקלות נפוצות אלה. גם שלטים לרכב או לשער וכן, שכפול כל סוגי המפתחות, ניתן למצוא כחלק מעבודתם של המנעולנים.

מה כדאי לדעת לפני שמזמינים מנעולן?

יש לברר לגבי המנעולן אותו אתם מזמינים, כמה שנות וותק יש לו, האם הוא עובד תחת תעודה של מנעולן מורשה אם יש לו תעודת יושר מהמשטרה ואם בבעלותו חנות לממכר כל סוגי המנעולים, מכירת כספות, פרזול, קידוד לשלטים ועוד. בהרבה מקרים, גם כוחות המשטרה וכיבוי האש, נעזרים בשירותיו של מנעולן כאשר עליהם לחלץ אנשים שנתקעו בביתם עקב שריפה או ללכוד עבריין המתחבא או מתבצר בבית. כל זה יש לדעת ולבר את הפרטים החשובים, בטרם תזמינו מנעולן באזור בו אתם גרים.